Kontakt
 

Kontakt


DELOVNI ČAS od ponedeljka do petka 8h do 18h


Fax prometne pisarne: +386 5 330 68 10

Skupni e-naslov: prevozi@urdih-transport.com

Prevoz standardnih pošiljk:

Disponenti:

Valter Čuk: valter@urdih-transport.com
Mobi: +386 51 330 747
Telefon: +386 5 330 68 02

Alen Talić: alen@urdih-transport.com
Mobi: +386 41 662 922
Telefon: +386 5 330 68 05

Darja Pečenko: darja@urdih-transport.com
Mobi: +386 31 631 120
Telefon: +386 5 330 68 08

Leon Birsa: leon@urdih-transport.com
Mobi: +386 31 607 444
Telefon: +386 5 330 68 14

Prevoz hlodovine:

Matej Godnič: matej@urdih-transport.com
Mobi: +386 51 655 554
Telefon: +386 5 330 68 07

Prevoz odpadnih materialov in razsutega tovora:

Marko Pahor:
markop@urdih-transport.com
Mobi: +386 41 637 102
Telefon: +386 5 330 68 03

Martina Cencič Žerovec:
maja@urdih-transport.com
Mobi: +386 41 630 561
Telefon: +386 5 330 68 01

Finance:

Transport Samo Urdih d.o.o.
Karmen Urdih
karmen@urdih-transport.com
Telefon: +386 330 68 09
Faks: +386 330 68 06

Urdih transport d.o.o.
Branka Urdih
branka@urdih-transport.com
Telefon: +386 330 68 04
Faks: +386 330 68 06

Fakturiranje, administracija:

Mateja Mažgon:
mateja@urdih-transport.com
Telefon: +386 330 68 13
Faks: +386 330 68 06

Vodstvo podjetja:

Samo Urdih: samo@urdih-transport.com
Mobi: +386 41 352 666
Telefon: +386 5 330 68 17

Branimir Urdih
Mobi: +386 31 643 123
Telefon: +386 5 330 68 11

Organizacija zbirnih prevozov,

Marko Košuta: marko@urdih-transport.com
Mobi: +386 51 302 902
Telefon: +386 5 330 68 00

Kristjan Beltram:
kristjan@urdih-transport.com
Mobi: +386 31 710 990
Telefon: 00386 5 330 68 16